Reklama

Sport

  • 17 listopada 2023
  • wyświetleń: 581

Futsalowcy Rekordu nie zwalniają tempa

Materiał partnera:

Szóstą wygraną z rzędu odnieśli w minioną środę w Toruniu futsalowcy Rekordu. Mecz przez całe 40 minut przebiegał pod kontrolą bielszczan, którzy objęli prowadzenie po strzale Tomasza Luteckiego (na zdjęciu) już w 7 minucie.

Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord


W dalszej części meczu rekordziści konsekwentnie budowali swoją przewagę, którą z biegiem czasu udokumentowali zdobyciem kolejnych bramek. Ostatecznie mecz skończył się wysoką wygraną podopiecznych Chusa Lopeza 6:1 (3:0). Skrót z tego meczu możecie zobaczyć poniżej.

W najbliższą niedzielę natomiast do hali w Centrum Sportu Rekord w Cygańskim Lesie zawita BSF ABJ Bochnia, ósmy aktualnie zespół w ligowej tabeli. Rekord ponownie będzie faworytem, choć mecz będzie miał dodatkowy "smaczek" - w drużynie z Bochni występuje aż pięciu byłych rekordzistów, w tym dwóch wychowanków bielskiego klubu - Łukasz Biel i Kamil Surmiak. Zapowiada się świetne widowisko, na które organizatorzy zapraszają w niedzielę 19 listopada o godzinie 18:00.

Redakcja / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.