Reklama

Sport

  • 30 października 2023
  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 7400

Miejskie lodowisko otwarte! Jest nowe nagłośnienie, możesz zdecydować o playliście

Od piątku 10 listopada czynne jest lodowisko przy ul. Słowackiego. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji kupił nowe nagłośnienie i pyta łyżwiarzy i łyżwiarki, jakiej muzyki chcieliby posłuchać w trakcie korzystania z obiektu.

Lodowisko przy ul. Słowackiego z banerem bielsko.info
fot. bielsko.info


Atrakcje na otwarcieNa piątek, 10 listopada na godzinę 16.00 zaplanowano akcję „Hura - Tura”, podczas której bilet wstępu dla wszystkich będzie w cenie 5 złotych.

W sobotę 11 listopada o godzinie 16.00 nasz parter LUCE Arena przeprowadzi pokaz hokeja na lodzie. Wtedy również każdy z łyżwiarzy zapłaci 5 złotych za możliwość wejścia na taflę.

Koniec sezonu w lutymBBOSiR poinformował, że w sezonie 2023/2024 lodowisko czynne będzie od 10 listopada do 28 lutego w godzinach od 8.00 do 21.45, z kolei rozpoczęcie ostatniej tury zaplanowano na godzinę 20.30.

W połowie każdej tury będzie obowiązywać zmiana kierunku jazdy - informacja zostanie podana m.in. sygnałem dźwiękowym! Do dyspozycji łyżwiarzy będą ławeczki do zmiany obuwia, szafki na kłódkę oraz wypożyczalnia łyżew prowadzona przez firmę zewnętrzną.

Informacje techniczne oraz regulamin korzystania z obiektu znajdują się tutaj. Cennik publikujemy poniżej.

Znamy datę otwarcia lodowiska przy ulicy Słowackiego. Sprawdź cennik
fot. BBOSiR


Nowe nagłośnienie. BBOSiR chce poznać preferencje muzyczne łyżwiarzyObiekt zyskał nowe nagłośnienie do puszczania muzyki. - Chcielibyśmy poznać Wasze preferencje muzyczne i zebrać Wasze propozycje odnośnie rodzaju muzyki, jaką chcielibyście usłyszeć na naszym lodowisku. Wasza opinia ma dla nas ogromne znaczenie, a my jesteśmy gotowi dostosować naszą playlistę do Waszych preferencji - czytamy na facebookowym profilu Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

BBOSiR prosi łyżwiarzy i łyżwiarki o podzielenie się swoimi sugestiami muzycznymi w komentarzach do posta:

Loading...

kr, mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBOSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj