Reklama

Sport

  • 15 września 2023
  • 18 września 2023
  • wyświetleń: 2491

[FOTO] Niezwykła podróż na rowerze licząca 30 000 kilometrów! Fayis odwiedził także nasze miasto

30 000 kilometrów przez 30 krajów - tyle liczy podróż Fayisa Asrafa Aliego. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że obywatel Indii przemierza ten dystans ze swojego kraju do Londynu na...rowerze. Na swojej drodze wyjątkowy podróżnik odwiedził również Bielsko-Białą.

Fayis Asraf Ali w Bielsku-Białej · fot. Karolina Gębala


Z Fayisem Asrafą Alim spotkał się Tomasz Wieczorek z Grupy Tobi. Dojeżdżając do biura zauważył kolarza, który na chwilę zatrzymał się przed siedzibą firmy przy ul. Witosa w Bielsku-Białej, by odpocząć. Przedsiębiorca zaprosił go do środka i zaproponował coś do zjedzenia oraz do picia.

Indyjczyk przystał na propozycję i opowiedział swoją historię podróży, która zaskoczyła wszystkich słuchaczy. Mężczyzna od przeszło roku na rowerze przemierza świat, a jego podróż można śledzić na Instagramie pod adresem https://www.instagram.com/ecowheelers, a także na Facebooku: https://www.facebook.com/ecowheelers.

Fayis wyruszył 15 sierpnia z Trivandrum w Indiach. W swojej podróży odwiedził już takie kraje, jak Iran, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Armenię, Gruzję i Turcję. Przed nim m.in. Niemcy, Szwecja, Francja i Hiszpania.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.