Reklama

Sport

  • 14 września 2023
  • wyświetleń: 2190

Debiut bielszczanina w amerykańskiej organizacji MMA przełożony. Przeszkodziły formalności

Formalności opóźniły debiut Roberta Bryczka w UFC. Bielszczanin swoje umiejętności w amerykańskiej organizacji zaprezentuje na przełomie roku. Przypomnijmy, że pierwotnie bielszczanin miał rozpocząć swoją przygodę z największą organizacją MMA na świecie już 23 września.

Robert Bryczek zawodnikiem UFC!
Debiut bielszczanina w amerykańskiej organizacji MMA przełożony. Przeszkodziły formalności · fot. materiały prasowe


Na gali UFC Fight Night, która odbędzie się w Las Vegas, w walce wieczoru walczyć będzie również pochodzący z Bielska-Białej Mateusz Gamrot.

Robert Bryczek podkreśla korzystne strony takiego obrotu sprawy. Ostatnio, w krótkim okresie, bielski zawodnik odprawił 2 dwóch trudnych przeciwników w czeskiej organizacji Oktagon. Udział w kolejnej walce bez odpowiedniego okresu przygotowawczego oraz przy krótkim czasie aklimatyzacji, wiązał się ze sporym ryzykiem.

Robert Bryczek, daje sobie teraz czas na roztrenowanie oraz uzupełnienie brakujących dokumentów. Szczegóły jego debiutu za oceanem poznamy najprawdopodobniej już w październiku.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.