Reklama

Sport

  • 1 września 2023
  • 5 września 2023
  • wyświetleń: 3928

[FOTO] Niestraszna była im kapryśna pogoda. Wyjątkowe wydarzenie na Dębowcu

Ciekawą propozycję na spędzenie czasu ze swoimi czworonogami przygotował Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 3 września zaprosił na stok Dębowca ze swoimi psami, aby razem zadbać o dobre samopoczucie.

Impreza "Idź po zdrowie z przyjacielem" - 3.09.2023 · fot. BBOSiR


Niedzielna impreza "Idź po zdrowie z przyjacielem" była wyjątkowym wydarzeniem, które promowało zdrowy tryb życia i miłość do zwierząt. Organizowana przez BBOSiR impreza odbyła się pomimo kapryśnej pogody i zgromadziła wielu entuzjastów aktywności fizycznej i właścicieli czworonogów.

Główne elementy imprezy obejmowały pokaz Agility i Frisbee wykonany przez Aim High Bielsko-Biała, pokaz psów ratowniczych GOPR, porady pielęgnacji psów od GroomDogs, pokaz psiej mody, trekking z psem na górną stacje stoku, rozmowy o adopcji psów prowadzone przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt Reksio oraz ognisko z kiełbaską ufundowaną przez Gospodę Dębowiec.

- Podczas wspólnego spaceru z psami uczestnicy mieli okazję cieszyć się świeżym powietrzem i słoneczną pogodą. Wydarzenie sprzyjało nawiązywaniu nowych znajomości między ludźmi i ich czworonogimi przyjaciółmi, co podkreśliło znaczenie więzi międzyludzkich i relacji z zwierzętami. Nie zabrakło także sesji zdjęciowej, gdzie uczestnicy mogli uwiecznić te wyjątkowe chwile z swoimi pupilkami - relacjonuje BBOSiR.

- Impreza była okazją do propagowania zdrowego stylu życia, aktywności na świeżym powietrzu oraz świadomej opieki nad zwierzętami. Bardzo ciekawy był pokaz ratownictwa psa przeprowadzony przez Med-Wet. Wszyscy uczestnicy mieli okazję na wspaniałą zabawę, integrację i tworzenie pięknych wspomnień z ich ukochanymi czworonogami. Impreza "Idź po zdrowie z przyjacielem" udowodniła, że dbanie o zdrowie i miłość do zwierząt idą ze sobą w parze, tworząc wyjątkową atmosferę wspólnoty - dodał BBOSiR.
W trakcie imprezy mieliśmy okazję poznać wielu nowych ludzi i ich cudownych czworonogów. Zauważyliśmy, że wiele osób troszczy się o zdrowie swoich zwierząt tak samo jak my, i to naprawdę inspirujące.

mp / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.