bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 22 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1801

ParkHotel Vienna z Góralami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Także w nadchodzącej rundzie wiosennej klub TS Podbeskidzie S.A. współpracować będzie z ParkHotel Vienna w Bielsku-Białej. To efekt nowej umowy parafowanej we wtorek w siedzibie hotelu.

parkhotel vienna podbeskidzie
ParkHotel Vienna i TS Podbeskidzie podpisały nowe porozumienie o współpracy · fot. M. Galczak / TS Podbeskidzie


Do końca obecnego sezonu z możliwością przedłużenia podpisana została nowa umowa pomiędzy naszym klubem a partnerem biznesowym. Dokonali tego oficjalnie w siedzibie bielskiego hotelu: Prezes Zarządu TS Podbeskidzie S.A., Wojciech Borecki oraz Dyrektor ParkHotel Vienna w Bielsku-Białej, Michael Seifert.

ParkHotel Vienna pozostanie tym samym partnerem technicznym klubu. Umowę zawarto na poziomie Sponsora Classic, z czego wynika wzajemna wymiana świadczeń. Klub właśnie we wspomnianym hotelu gościć bedzie swoich partnerów biznesowych. ParkHotel Vienna będzie ponadto miejscem organizowania oficjalnych spotkań i konferencji. Naszemu partnerowi przysługuje z kolei pakiet reklamowy, zawierający m.in. reklamę na bandach ledowych podczas meczów Podbeskidzia na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj