Reklama

Sport

  • 24 sierpnia 2023
  • 26 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1614

Olbrzymi sukces bielszczanina - Robert Bryczek zawodnikiem UFC!

Zawodnik MMA z Bielska-Białej, Robert Bryczek, podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie. Najprawdopodobniej już we wrześniu spróbuje swoich sił w pierwszej walce w Las Vegas.

Robert Bryczek zawodnikiem UFC!
Robert Bryczek zawodnikiem UFC! · fot. materiały prasowe


Olbrzymi sukces 33-latka to niewątpliwie efekt serii spektakularnych zwycięstw. Pięć ostatnich walk Bryczek zakończył poprzez nokaut w pierwszej rundzie. W swojej ostatniej walce pod koniec lipca w czeskiej organizacji Oktagon MMA, Robert błyskawicznie pokonał popularnego Samuela „Pirata” Krištofiča i pod koniec roku miał zawalczyć o pas tej organizacji. Angaż w najlepszej organizacji MMA na świecie, niewątpliwie otwiera przez bielszczaninem zupełnie nowe perspektywy.

Na co dzień Robert trenuje i prowadzi zajęcia w klubie Impact przy ul. Komorowickiej 43, którego jest współwłaścicielem. W najbliższą sobotę 26 sierpnia Robert będzie reprezentował swój klub na Targach Sportu w Decathlon Bielsko-Biała.

Informację o podpisaniu przez Bryczka kontraktu z UFC przekazano na twitterowym profilu UFC Roster Watch.

https://twitter.com/UFCRosterWatch/status/1694375966498332940?ref_src=twsrc%5Etfw">
Loading...

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.