Reklama

Sport

  • 27 lipca 2023
  • 30 lipca 2023
  • wyświetleń: 6554

Wydarzenie na Dębowcu na półmetek wakacji odwołane. Powodem prognozy pogody

Wydarzenie "Idź po zdrowie z Przyjacielem", które miało się odbyć w niedzielę 30 lipca, zostało odwołane. Jak przekazał w komunikacie Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, powodem są niekorzystne prognozy pogody.

Wydarzenie na Dębowcu na półmetek wakacji odwołane. Powodem prognozy pogody
Wydarzenie na Dębowcu na półmetek wakacji odwołane. Powodem prognozy pogody · fot. BBOSiR


- Z powodu prognozowanych opadów deszczu jutro i w niedzielę, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia odwołujemy niedzielną imprezę, to jest 30 lipca! O nowym terminie tej imprezy niebawem Państwa poinformujemy - przekazał BBOSiR w piątkowym komunikacie.

Loading...


Przypomnijmy, wydarzenie skierowane jest dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny styl życia, a szczególnie dla tych, którzy spędzają czas aktywnie w towarzystwie swoich przyjaciół na czterech łapach. Wśród atrakcji miały znaleźć się spacer nordic walking, trekking z psami, pokaz psów ratowniczych czy też ognisko przy schronisku Dębowiec i konkurs na najładniejszy psi strój.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.