Reklama

Sport

  • 22 lipca 2023
  • wyświetleń: 1626

Tak prezentują się koszulki Podbeskidzia na nowy sezon

Minimalistyczna, ale nasycona treścią i nawiązaniami. Taka jest koszulka TS Podbeskidzie w nowym sezonie!

Tak prezentują się koszulki Podbeskidzia na nowy sezon  - 07.2023
Tak prezentują się koszulki Podbeskidzia na nowy sezon - 07.2023 · fot. TS Podbeskidzie


Koszulki na żywo będzie można zobaczyć już w niedzielę 23 lipca podczas meczu z Wisłą Płock. Wcześniej wyeksponowane zostaną podczas spotkania z nowymi zawodnikami w Gemini Park, które odbędzie się w piątek, o godzinie 17:00.

W drugim roku współpracy z firmą Kappa - partnerem technicznym TS Podbeskidzie, klub utrzymuje koszulkę w estetyce z poprzedniego sezonu. Utrzymane zostaje również hasło motyw przewodni klubu Bielskie #WIĘZI, bo nadal TSP ma być miejscem silnie związanym z regionem i łączącym wszystkich bielszczan.

Koszulka nadal będzie posiadała subtelny wzór złożony z poziomic - linii hipsometrycznych odzwierciedlających ukształtowanie terenu Bielska-Białej i okolic, które wprost z mapy zostały przeniesione na meczowy trykot.

Jedną z różnic w porównaniu z poprzednim sezonem w pierwszym komplecie meczowym jest jednolite białe tło - bez barwnych wstawek (prócz logotypów sponsorskich). Minimalizm ten bez wątpienia przywoła wśród kibiców wspomnienia z pierwszego sezonu Górali w Ekstraklasie, w którym bielszczanie również prezentowali się w białych koszulkach. Historycznym nawiązaniem jest również powrót do czerwonego koloru nazwiska i numeru zawodnika - to w takich barwach Podbeskidzie odnosiło swoje największe sukcesy. Nie bez znaczenia jest powrót na strój wszystkich kolorów z klubowej palety: czerwony, biały oraz niebieski, oraz klubowego herbu w jedynych słusznych barwach.

Bielskie #WIĘZI obecne są w detalach koszulki: na kołnierzyku w formie napisu, oraz na dole koszulki dedykowaną naszywką prezentującą herby dwumiasta w wersji monochromatycznej.

Podstawowym kompletem meczowym będzie zestawienie białej koszulki z niebieskimi spodenkami. Opcjonalnie Górale występować będą w białej koszulce z czerwonymi spodenkami. Drugi komplet zachowuje formę graficzną - poziomice, jednak tłem jest jednolicie niebieska koszulka, komponująca się z kolorem spodenek. Numer i nazwisko, a także, większość logotypów sponsorskich odcina się wyraźną bielą. Komplet trzeci - pucharowy, to znany z poprzedniego sezonu czerwono-czarny pasiak, który tak bardzo przypadł kibicom do gustu.

ar / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.