Sport

  • 7 lipca 2023
  • wyświetleń: 487

Technologia powstawania odzieży sportowej - SMMASH

Materiał partnera:

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi - hektolitry potu rozlanego na turniejach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się uczestnicy (zawodowcy oraz debiutanci) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do przygotowania, a następnie stworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie sukcesy osiągasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co powoduje, że ubrania SMMASH są unikalne? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich użyliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność - także na swojej skórze!

355131355 671835314973634 5522342751412218920 n


Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachyPo każdym silnym wysiłku niewątpliwie wytwarza się pot, a tym samym - nie do końca przyjemne "aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym czynnikiem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także aktywnie przeciwdziałają wytwarzanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóraAby stworzyć Ci najlepsze możliwości do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, gwarantują idealne “czucie” oraz wygodę, w ubraniach SMMASH wykorzystujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim - idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturęPoprawna temperatura to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o komforcie, poziomie zmęczenia, a najważniejsze - wynikach ćwiczeń. Chcąc podczas uprawiania sportu dawać z siebie 100% - musisz zadbać o to, aby temperatura nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie pojawia się nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu sprawnie odprowadza pot nagromadzony na skórze, jednocześnie nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i zachowały właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czasZachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia - w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody - sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala zyskać nawet 40% głębsze odcienie, a najistotniejsze - nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest bezpieczna i z powodzeniem może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?
Sprawdź je na własnej skórze- w czasie regularnych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że natychmiastowo odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!