Sport

  • 1 lipca 2023
  • 3 lipca 2023
  • wyświetleń: 1637

[WIDEO] Impreza firmowa na e-bike? Wycieczka w Beskidy z Pamirbike.pl

Materiał we współpracy z Pamirbike:

Mamy środek sezonu rowerowego i środek sezonu urlopowego. To także czas licznych imprez integracyjnych dla pracowników wszelkiej maści firm. Jedną z propozycji ciekawie spędzonego czasu jest wspólna wycieczka rowerowa w góry. Jak to zorganizować? Gdzie i na czym jechać? Tutaj z pomocą przychodzi Pamirbike - firma z wieloletnim doświadczeniem, wyszkoloną kadrą i masą sprzętu sportowego do dyspozycji nawet najbardziej wymagających klientów.Kilka dni temu wspólnie z przewodnikami wybraliśmy się na górską wycieczkę wraz z kadrą kierowniczą firmy Scania. Panowie zgodzili się, by na wyjeździe towarzyszyła im nasza kamera. To jedna z propozycji pozytywnie spędzonego czasu z pracownikami. Dwudziestoosobowa grupa ruszyła w góry tuż po późnym śniadaniu. Rowery i kaski czekały na nich pod hotelem. Po szybkim szkoleniu z obsługi roweru elektrycznego, udaliśmy się na blisko 40-kilometrową wycieczkę wokół Szczyrku.

Wyprawa zaczęła się od wyjazdu pod Chatę Wuja Toma. Tam pierwszy przystanek na uzupełnienie płynów, jakże potrzebnych po wczorajszej imprezie. Później Beskidek, Hyrca, przełęcz Salmopol gdzie towarzystwo zjadło obiad, a następnie przejazd przez Solisko, Czyrną i powrót pod hotel do centrum Szczyrku. Trasa wymagająca ale bardzo przyjemna. Wszyscy uczestnicy tej wycieczki wrócili cało i zdrowo z uśmiechem na ustach. Już zapowiedzieli, że przyszłoroczny wyjazd integracyjny chcą mieć w tym samym miejscu z podobnymi atrakcjami. Twoi pracownicy, również mogą się w ten sposób bawić. Wystarczy skontaktować się Pamirbike i uzgodnić szczegóły.

Wyjazdy odbywają się w towarzystwie doświadczonych, pomocnych i zawsze uśmiechniętych instruktorów
Wyjazdy odbywają się pod opieką doświadczonych, pomocnych i zawsze uśmiechniętych instruktorów · fot. sid / bielsko.info


Przekrój rowerów udostępnionych do wypożyczalni jest bardzo duży. Znajdziecie zarówno rowery elektryczne, jak i standardowe "manuale". To modele czołowych producentów rozmiarach od XS do XXL. Odpowiedni egzemplarz znajdzie zarówno niska szczupła dziewczyna, jak i rosły mężczyzna o wzroście powyżej 180 cm i wadze ponad 100 kg. Do dyspozycji gości udostępniane są również kaski ochronne. Warto zaznaczyć, że Szczyrk to nie jedyne miejsce, gdzie można zorganizować imprezę integracyjną w górach. Firma Pamirbike dysponuje dwoma wygodnymi busami osobowymi i przyczepą, którą w dowolne miejsce można przetransportować niezbędny sprzęt i bagaże.

Pamirbike organizuje także wyjazdy w inne części Polski i za granicę. Na przełomie kwietnia i maja odbyła się zorganizowana wycieczka na Chorwację, a w czerwcowy długi weekend zorganizowany został wyjazd w Bieszczady. W najbliższym czasie planowane są kolejne wyjazdy m.in. do Chorwacji czy Włoch.

received 1621573378342528
{Rowery, bagaże i uczestników rowerowej wyprawy można komfortowo dostarczyć w dowolne miejsce · fot. mat. prasowe


Pamirbike to wypożyczalnia i organizacja eventów firmowych ale i nie tylko. Podstawowym aspektem działalności jest sprzedaż rowerów i akcesoriów rowerowych. W dużym i przestronnym salonie przy ul. Bystrzańskiej 29a w Bielsku-Białej, znajdziecie rowery takich producentów jak m.in. Marin, CTM, KTM, Haibike, GHOST czy Husqvarna. Do tego pełen przekrój akcesoriów rowerowych i ubrań sportowych. Wszyscy pracownicy salonu to zapaleni rowerzyści z wieloletnim stażem, którzy potrafią dopasować rower do potrzeb i oczekiwań każdego, nawet bardzo wymagającego klienta.

sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.