Reklama

Sport

  • 2 lipca 2023
  • wyświetleń: 9908

Za darmo koleją na Szyndzielnię i torem saneczkowym na Dębowcu

Ruszyła kolejna edycja akcji skierowanej do turystów planujących wypoczynek wakacyjny w regionie. Promocyjne Lato 2023 w Beskidach to część kampanii realizowanej w województwie śląskim pod nazwą Promocyjne Lato 2023 w Śląskiem.

Super oferta dla dzieci i młodzieży na Szyndzielni. Tylko 1 czerwca!
Kolej linowa na Szyndzielni · fot. Kolej Linowa Szyndzielnia


Turyści biorący udział w akcji mogą skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji, przygotowanych w Beskidach, na Śląsku Cieszyńskim czy Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Krainie Górnej Odry.

W Beskidach akcję koordynuje Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, a wśród propozycji bezpłatnych ofert znalazły się: bezpłatne wypożyczenie deski SUP lub kajaka na Jeziorze Żywieckim, wyjazd koleją gondolową na Szyndzienię, czy też karnety na przejazd torem saneczkowym na stoku Dębowca.

Akcja skierowana jest do turystów, którzy spędzą w Beskidach minimum 3 noclegi w okresie od 15 czerwca do 15 września. Panel rezerwacyjny i więcej informacji nt. akcji realizowanej w Beskidach znajdziecie pod adresem https://beskidy.travel/article/1020322.

- Akcja przygotowana przez Śląską Organizację Turystyczną wraz z zarządcami marek turystycznych, oprócz zwiedzania regionu i jego atrakcji, umożliwia udział w aktywnościach i przeżywanie wielu przygód, na które turysta nie mógłby sobie pozwolić indywidualnie ze względu na cenę lub niedostępność na co dzień, a przez to tym bardziej zachęcających do wzięcia w udziału w akcji i przyjechania do regionu. Chcemy dostarczyć turystom niecodziennych wrażeń i spowodować, aby urlop/wakacje spędzone w województwie śląskim były niezapomniane i niepowtarzalne, a przez to wyjątkowe - mówi prezes Śląskiej Organizacji Turystycznej Adam Wawoczny.

Promocyjne lato

ar / bielsko.info

źródło: LOT Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.