Reklama

Sport

  • 7 czerwca 2023
  • 28 lipca 2023
  • wyświetleń: 1269

Bielszczanin zawalczy o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA

Za nami:

Bielszczanin zawalczy o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA po 4 błyskawicznych nokautach
Pochodzący z Bielska-Białej Robert Bryczek już 28 lipca stanie w Pradze przed jednym z największych wyzwań w swojej sportowej karierze. Zmierzy się w wadze średniej (84 kg) z popularnym u naszych południowych sąsiadów zawodnikiem - Samuelem „Piratem” Krištofičem. Stawką walki będzie miano pretendenta do pasa największej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA.

Bielszczanin zawalczy o o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA
Bielszczanin zawalczy o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA · fot. Materiały prasowe


Reprezentujący bielski klub Impact, Robert Bryczek ma identyczny rekord (16-5) jak jego najbliższy przeciwnik. Co ciekawe, Samuel Krištofič, o groźnym pseudonimie „Pirat”, jeszcze nigdy nie został znokautowany - wszystkie porażki poniósł na punkty. Ogłoszenie walki wywołało mnóstwo emocji i komentarzy. Bukmacherzy wskazują bielszczanina jako faworyta walki.

Wszyscy, którzy chcieliby osobiście poznać Roberta Bryczka, zapraszamy do Parku Słowackiego już w najbliższą sobotę (10 czerwca). Bielski zawodnik poprowadzi tam otwarty trening bokserski dla wszystkich w ramach atrakcji towarzyszących zawodom Impact Cross Games.

Bielszczanin zawalczy o o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA
Bielszczanin zawalczy o o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA · fot. Materiały prasowe

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.