bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 22 maja 2023
  • 27 maja 2023
  • wyświetleń: 736

Turniej szachowy samorządowców o puchar prezydenta miasta!

Za nami:

W sobotę, 27 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej zostanie rozegrany I Turniej Szachowy Radnych i Pracowników Samorządowych o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

Reklama

Do udziału zaproszeni są Radni Rady Miejskiej i Rad Osiedlowych z Bielska-Białej oraz obecni i emerytowani pracownicy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i jednostek podległych.

Na najlepszych zawodników, którzy wygrają zarówno indywidualnie jak i drużynowo, czekają cenne nagrody i upominki ufundowane przez organizatorów: UM w Bielsku-Białej, BBOSiR oraz sponsorów - firmę Net Complex, Firmę Rodzinną Mokate, która dodatkowo zapewni bezpłatny bufet kawowo-herbaciany podczas całego turnieju.

Zgłoszenia do turnieju należy przesyłać do 25 maja na adres turniej.samorzadowcow@gmail.com.

Więcej informacji w regulaminie na stronie BBOSiR: https://www.bbosir.bielsko.pl/wydarzenia/i-turniej-szachowy-radnych-i-pracownikow-samorzadowych-o-puchar-prezydenta-miasta-bielska-bialej

Pierwszy turniej szachowy samorządowców o puchar prezydenta!

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.