Sport
- 27 lutego 2023
- wyświetleń: 1239
Kolejne zwycięstwo zawodniczki Beskidzkiego Klubu Badmintona SET
W dniach 24-26 lutego w Białymstoku został rozegrany turniej w ramach Otwartych Grand Prix Juniorów w Badmintonie. Złoto w grze podwójnej dziewcząt wywalczyła Julia Piwowar - zawodniczka Beskidzkiego Klubu Badmintona SET wraz z Julią Stankiewicz z UKS Hubal Białystok.
ZOBACZ TAKŻE
Marlena Pudło ze srebrnym medalem Yonex Polish International Festival. Udany weekend bielskiej zawodnicznki
Udany weekend w badmintonie Marleny Pudło i Antoniego Białka podczas turniejów w Kędzierzynie-Koźlu
Historyczny sukces BKB ARRena Park Bielsko-Biała. Awans do I ligi badmintona
Świetny weekend badmintonistów
Historyczny debiut 2. Ligi Badmintona Pzbad - komplet zwycięstw BKB ARRena Park Bielsko-Biała
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










