bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 8 lutego 2011
  • wyświetleń: 1347

Policjanci zagrali w turnieju

W niedzielnym I Turnieju Halowym w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej zmierzyło się osiem drużyn. Wygrali policjanci z komisariatu II, którzy w finałowym meczu pokonali swoich kolegów z drogówki.

futsal, policja
fot. Policja


Turniej odbył się w bielskiej hali sportowej ?Rekordu?. Uczestniczyło w nim blisko 100 policjantów, reprezentujących komisariaty i wydziały. W futsalowych zmaganiach brali udział policjanci z komisariatów: II, III i IV oraz Czechowich-Dziedzic. Do walki o puchar przystąpili także śledczy z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Sztabu Policji, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wspomagani przez kolegów z komisariatu II oraz funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji.

Na początku były rozgrywki grupowe. Następnie z dwóch grup wyłoniono dwa najlepsze zespoły do półfinałów. W finale najlepsi okazali się funkcjonariusze z komisariatu II, którzy po zaciętej walce pokonali drużynę Wydziału Ruchu Drogowego 3:1. Zwycięzcy odebrali puchar z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztofa Chrobaka. Na miejscu trzecim uplasowali się policjanci czechowickiego komisariatu, którzy w półfinale pokonali kolegów z komisariatu III. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Gospodarzom obiektu dziękujemy za udostępnienie hali sportowej.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.