bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 5 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1801

Mikołajki z Podbeskidziem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W Teatrze Polskim w Bielsku-Białej odbyły się Mikołajki z Podbeskidziem, podczas których piłkarze wręczyli dzieciom mikołajkowe paczki. W wydarzeniu zorganizowanym przez klub TS Podbeskidzie S.A. wzięło udział 320 wychowanków bielskich świetlic środowiskowych oraz tyskiego hospicjum wraz z opiekunami.

mikołajki z Podbeskidziem
Mikołajki z Podbeskidziem · fot. Krzysztof Dzierżawa / ts.podbeskidzie.pl


Pierwszym elementem spotkania był spektakl pt. „Czerwony Kapturek inaczej”. Aktorzy swoją grą bez wątpienia „wkupili się” w środowisko młodych widzów, ponieważ całość została przyjęta z wielką radością i uśmiechem na twarzy. Po tym etapie na scenie zagościli już piłkarze Podbeskidzia: Richard Zajac, Mateusz Bąk, Marek Sokołowski, Ireneusz Jeleń, Krzysztof Król, Damian Byrtek, Kamil Adamek, Dariusz Łatka, Liran Cohen i Juraj Dancik w asyście najbardziej wyczekiwanego gościa - Mikołaja. Każdy młody uczestnik akcji otrzymał upominek. Ponadto piłkarze Podbeskidzia rozdawali autografy, pozowali do zdjęć oraz rozmawiali z wszystkimi obecnymi na sali kibicami piłki nożnej.

Na koniec przedstawicielka świetlic wręczyła na ręce kapitana zespołu Górali oficjalne podziękowania wraz z życzeniami świątecznymi. Ten szczególny wieczór w teatrze na pewno zostanie zapamiętany przez wszystkie dzieci, które jak mówiły: już nie mogą doczekać się spotkania w przyszłym roku.

ab / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj