bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 5 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2330

Kibice chcą odwołania prezesa!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Kibice Podbeskidzia przy okazji niedzielnego meczu z Widzewem Łódź będą zbierali podpisy pod petycją o odwołanie prezesa zarządu TS Podbeskidzie S.A. - Marka Glogazy.

glogaza
Marek Glogaza został prezesem Podbeskidzia pod koniec 2011 roku. · fot. bielsko.info


- Fatalna sytuacja klubu zarówno w aspekcie sportowym, finansowym, marketingowym oraz personalnym zmusza nas do podjęcia niezbędnych działań mających na celu doprowadzenie do odwołania bądź ustąpienie z pełnionej funkcji winowajcy większości niepowodzeń - argumentują na kibicowskiej stronie sympatycy Podbeskidzia.

Treść petycji:

"My Kibice, niżej podpisani zwracamy się z żądaniem odwołania z funkcji Prezesa TS Podbeskidzie SA pana Marka Glogazy.

Fatalna sytuacja klubu zarówno w aspekcie sportowym, finansowym, marketingowym oraz personalnym zmusza nas do podjęcia niezbędnych działań mających na celu doprowadzenie do odwołania bądź ustąpienie z pełnionej funkcji pana Glogazy. W naszej ocenie pełną odpowiedzialność za sytuację w klubie ponosi Prezes Zarządu w związku z czym w obecnej sytuacji niezbędne jest wyciągnięcie konsekwencji wobec wyżej wymienionej osoby.

- Klub nadal posiada deficyt budżetowy
- Piłkarze nadal nie otrzymali wynagrodzenia za awans do T-Mobile Ekstraklasy
- Nie nawiązano współpracy z nowymi sponsorami strategicznymi jak latem obiecywano
- Źle zaplanowany okres przygotowawczy do sezonu doprowadził do fatalnej formy piłkarzy w pierwszej rundzie obecnego sezonu
- Brak planu rozwoju juniorów SMS BBTS
- Brak wykwalifikowanych pracowników na najważniejszych stanowiskach w klubie mających znaczący wpływ na jego rozwój
- Brak współpracy ze środowiskiem kibicowskim klubu
- Źle prowadzony marketing klubu w Bielsku Białej przyczyniający się do znacznego spadku zainteresowania meczami
- Brak strategii marketingowej na poziomie regionalnym
- Brak strategii transferowej
- Brak planu ratowania klubu przed spadkiem z najwyższej klasy rozgrywkowej
- Brak decyzji w sprawie kończących się umów z kluczowymi zawodnikami klubu
- Brak profesjonalizmu i wyobraźni przy podpisywaniu umów z zawodnikami co może doprowadzić do utraty kluczowych dla klubu graczy
- Opieszałość wprowadzania zmian personalnych w sztabie szkoleniowym klubu

Profesjonalne podejście oraz pozytywne intencje pana Marka Glogazy w odniesieniu do pełnionych wcześniej funkcji i sytuacji finansowej w jakiej firmy opuszczał wzbudza w nas obawy o pozytywną przyszłość naszego klubu. Wyżej wymieniona sytuacja TS Podbeskidzie SA obrazuje fatalne skutki braku profesjonalizmu i oddania się pozytywnej sprawie naszego klubu przez pana Glogazę co w dalszej perspektywie może doprowadzić do sytuacji porównywalnej z innymi klubami piłkarskimi takimi jak Odra Wodzisław, Polonia Bytom czy ŁKS Łódź. Jedynym sposobem mającym zapobiec dalszemu upadkowi naszego ukochanego klubu jest odwołanie Marka Glogazy i powołanie nowego wykwalifikowanego przewodniczącego zarządu TS Podbeskidzie SA. Taki obrót sprawy bezwzględnie przyczyni się do poprawy sytuacji klubu w obecnym sezonie jak i również da pozytywne perspektywy na przyszłość·

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie petycji i niezwłoczne podjęcie działań na rzecz odwołania prezesa Zarządu TS Podbeskidzie SA pana Marka Glogazy."

Po zebraniu podpisów petycja ma zostać złożona na ręce prezydenta Bielska-Białej, Jacka Krywulta.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj