bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 1 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1789

Gwiazdkowy turniej gimnastyczek

Za nami:

Pokazy około 100 gimnastyczek artystycznych z całej Polski i różnych zakątków Europy: Ukrainy, Niemiec, Włoch oraz Bośni i Hercegowiny będzie można zobaczyć w ten weekend w Bielsku- Białej.

15. Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy w gimnastyce artystycznej odbędzie się w hali gimnastycznej szkoły podstawowej na osiedlu Karpackim.

W sobotę i niedzielę zawody rozpoczynają się o godz. 10:00. Na zakończenie turnieju obejrzeć będzie można pokazy układów zbiorowych z obręczami i piłkami oraz indywidualne układy przygotowane przez zaproszonych gości z zagranicy. Organizatorem zawodów jest bielskie Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej.

Bielskie zawodniczki zakończą udany sezon. Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Marta Czak zdobyła złoty medal w układzie tanecznym, Karolina Stettner dwa srebrne medale w układach ze skakanką i wstążką, a Adrianna Szatan została powołana do kadry Polski juniorek. W październiku podczas Mistrzostw Polski w układach zbiorowych Adrianna Szatan, Zuzanna Kruczek, Zuzanna Popek, Monika Hyrlik i Julia Derus zdobyły brązowy medal.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.