Reklama

Sport

  • 27 kwietnia 2022
  • 8 maja 2022
  • wyświetleń: 1278

Przed nami 25. Ogólnopolski Górski Bieg Magurki. Trwają zapisy

Za nami:

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Groniczek w Bielsku-Białej zaprasza 8 maja na 25. Ogólnopolski Górski Bieg Magurki. Biuro zawodów czynne będzie w Szkole Podstawowej nr 26 Straconce przy ul. Złoty Potok 7 w godzinach 8.30-10.30, tam odbywać się będą zapisy i wydawane będą numery startowe.

Przed nami 25. Ogólnopolski Górski Bieg Magurki. Trwają zapisy
Przed nami 25. Ogólnopolski Górski Bieg Magurki. Trwają zapisy · fot. Pixabay


Wszystkie grupy wiekowe wystartują o godzinie 11.00 z ulicy Pikowej naprzeciwko Karczmy Straceńskiej. Przebiegną dystans 6,5-8,8 kilometra. Meta zostanie ustawiona 100 m za Schroniskiem na Magurce przy obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy odbędą się na mecie przy schronisku ok. godziny 13.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są na stronie internetowej https://www.bgtimesport.pl/zawody oraz będą przyjmowane jeszcze przed biegiem w biurze zawodów. Informacji telefonicznie udziela Romuald Szyra pod numerem tel. 513911140, wiadomości o biegu są także na stronie klubu Groniczek: https://luksgroniczek.pl
Opłata startowa dla młodzież do lat 19 wynosi 25 zł przy wpłacie na konto oraz 35 zł w dniu zawodów, dla dorosłych 50 zł przy wpłacie na konto oraz 70 zł w dniu zawodów. Wpłata na konto dokonywana powinna być przez formularz zgłoszeniowy na stronie zapisów: https://www.bgtimesport.pl/zawody/info/id/572 , • Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Groniczek, ul. Złoty Potok 7, 43-318 Bielsko-Biała, BNP PARIBAS 40 1750 0012 0000 0000 3234 1705

Przed nami 25. Ogólnopolski Górski Bieg Magurki. Trwają zapisy
Przed nami 25. Ogólnopolski Górski Bieg Magurki. Trwają zapisy · fot. Materiały organizatora


Biegacze otrzymują numer startowy z chipem, mają zapewnione - pomiar czasu oraz obsługę sędziowską i techniczną, opiekę medyczna na trasie, przewóz depozytu na metę, punkt z wodą na trasie i ciepły posiłek po biegu. Na mecie 200 pierwszych zawodników otrzyma pamiątkowy medal. Są też przygotowane nagrody rzeczowe oraz trofea sportowe dla zwycięzców w 13 kategoriach wiekowych i kategorii Open (K, M), nagrody finansowe w kategorii Open (K, M).

Warunkiem dopuszczenia do startu w zawodach jest dokonanie opłaty startowej, posiadanie aktualnego badania lekarskiego lub zgoda rodziców (dotyczy dzieci i młodzieży do lat 18). Osoby pełnoletnie mogą startować na własną odpowiedzialność po wypełnieniu i złożeniu oświadczenia z własnoręcznym podpisem. Każdy uczestnik winien mieć ze sobą dowód tożsamości lub legitymację szkolną, paszport lub prawo jazdy. Ubezpieczenie zawodników i osób towarzyszących należy do obowiązków klubów sportowych, które reprezentują.

Bieg odbędzie się bez względu na pogodę. Jego uczestnicy muszą zastosować się do obowiązujących przepisów sanitarnych związanych z COVID-19.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.