Sport
- 22 października 2012
- wyświetleń: 2144
Sukcesy "Gwardzistów" z Bielska
Ogromny sukces młodych judoków z Bielska-Białej. Dwa brązowe medale z Mistrzostw Polski Seniorów w Judo przywieźli zawodnicy bielskiej Gwardii - Maja Rasińska i Patryk Wawrzyczek.
"To są młodzi zawodnicy, którzy dotychczas osiągali sukcesy wśród juniorów. Po raz pierwszy rywalizowali ze starszymi bardziej doświadczonymi rywalami"- mówi trener Leszek Kopeć.
"Talent, serce, wojownik"- tak mówi szkoleniowiec o Mai Rasińskiej, która w tym roku będzie obchodziła 18. urodziny. Bardzo dobry występ zaliczyła także jej o rok młodsza koleżanka- Klaudia Szczepańczyk. "To bardzo utalentowana zawodniczka, która ciężką pracą dochodzi do kolejnych medali. Tym razem było trochę pechowo, ostatecznie zajęła 5. miejsce"- mówi trener Kopeć.
"Talent, serce, wojownik"- tak mówi szkoleniowiec o Mai Rasińskiej, która w tym roku będzie obchodziła 18. urodziny. Bardzo dobry występ zaliczyła także jej o rok młodsza koleżanka- Klaudia Szczepańczyk. "To bardzo utalentowana zawodniczka, która ciężką pracą dochodzi do kolejnych medali. Tym razem było trochę pechowo, ostatecznie zajęła 5. miejsce"- mówi trener Kopeć.
ZOBACZ TAKŻE
Incydent na turnieju judo w Bielsku-Białej: spór między klubem izraelskim a organizatorami trafia do MSZ
Bielszczanin mistrzem Polski w boksie kadetów. 16-latek wygrał jednogłośnie!
Sukcesy zawodniczek z Bielska-Białej podczas 32. Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Taekwon-do
Gorący tematBrązowy medal Mikołaja Głuszyńskiego na Mistrzostwach Europy IMMAF w Belgradzie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







