bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 1830

[FOTO] Sukces zawodników Beskid Dragon na Mistrzostwach Europy

Za nami Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w kickboxingu w Budvie (Czarnogóra). Podczas nich miasto Bielsko-Biała oraz klub Beskid Dagon reprezentowało trzech zawodników - Oliwia Czader (junior-light-contact, kick-light) Julian Graboś (junior- full-contact) oraz Konrad Wiśniewski (kadet starszy-kick-light).

Reklama

Sukces zawodników Beskid Dragon na Mistrzostwach Europy · fot. Beskid Dragon


Kadra Narodowa Polski zdobyła drużynowo 4. miejsce na 39 krajów. Julian Graboś i Konrad Wiśniewski zasilili ten wynik dwoma srebrnymi medalami. Oliwia wróciła z doświadczeniami jako świeża juniorka.

- Zawodnicy dali z siebie wszystko, aby osiągnąć najwyższe lokaty, szczególnie Konrad, który pierwszy raz startował w tak wysokiej rangi imprezie, Julian miał swój międzynarodowy debiut w ringu, a Oliwia pierwsze starcia jako juniorka - relacjonuje trener Agnieszka Turchan, która pełniła obowiązki trenera Kadry Narodowej Kadetów L-C. W sztabie szkoleniowym znaleźli się także trener Zenon Pawlikowski i pomocnik trener K-L Cecylia Pudlicka, a także była przedstawiciele władz PZKB.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.