bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 6 października 2021
  • wyświetleń: 577

[FOTO] Zawodnik PTS Janosik Mistrzem Polski Seniorów w judo

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Opole 2021 i złoty medal Patryka Wawrzyczka w kategorii 66kg. Po ubiegłorocznej absencji spowodowanej kontuzją dzisiaj Janosik niepokonany.

Zawodnik PTS Janosik Mistrzem Polski Seniorów w judo · fot. PTS Janosik


Finałowa walka wygrana przez TKO w 2,28 min z Arkadiuszem Makarewiczem PREASIDIUM WROCŁAW. W drodze do złota Patryk kolejno zwyciężył Krzysztofa Klimkiewicza (JUDO KRAKÓW), Patryka Łoziaka (CZARNI BYTOM), oraz Bielińskiego Filipa (GWARDIA KOSZALIN). To nie był spacerek a długa przerwa w startach spowodowana pandemią była dziś widoczna na tatami w Opolu. Wracamy silniejsi a dzisiejszy wynik dobrze rokuje w drodze do gwiazd a one zaświecą w Paryżu w 2024 roku.

Podziękowania od Mistrza Polski dla trenera Roberta Krawczyka (brązowy medalista Mistrzostw Świata w Osace) za wsparcie, AZS AWF Katowice za wspólne treningi i przygotowania. Prezesowi za wiarę i wyznaczanie drogi. Kadrze Janosika za każdy krok przybliżający Zbójnika Patryka w drodze do spełnienia największych sportowych marzeń.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.