bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 27 września 2012
  • 30 września 2012
  • wyświetleń: 1429

Piłkarze pomogą schronisku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Początkiem października odbędzie się zbiórka pomocy rzeczowej dla jednego z bielskich schronisk dla zwierząt. Pomysłodawcą szczytnego przedsięwzięcia jest klub TS Podbeskidzie S.A.

Zbiórka pomocy rzeczowej zostanie przeprowadzona dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej, a aktywnie zaangażuje się w nią Samorząd Studencki, współpracującej z klubem Akademii Techniczno-Humanistycznej. Wspomniana akcja zbiega się ze Światowym Dniem Zwierząt, przypadającym na 4 października.

Zbiórka będzie prowadzona w siedzibie klubu TS Podbeskidzie S.A. przy ulicy Rychlińskiego 21, począwszy od 1 października aż do 6 października włącznie, kiedy to w sobotnie popołudnie Górale rozegrają na Stadionie Miejskim mecz z Górnikiem Zabrze. Tego dnia miejscem zbiórki będą okolice kas przy ulicy Żywieckiej oraz Rychlińskiego.

Zachęcamy do przynoszenia m.in. niezniszczonych koców czy ręczników, jak również karmy i żwirku dla zwierząt oraz innych przydatnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj