bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 2964

[WIDEO, FOTO] TSP zaprezentowało wzór koszulek na nowy sezon

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Klub Podbeskidzie Bielsko-Biała zaprezentował koszulki, w jakich grać będą jego piłkarze w sezonie 2021/2022. Hasłem przewodnim wzoru jest hasło "Podbeskidzie klubem całego regionu".

Reklama- Dziewięćsił to typowo górska, spotykana na beskidzkich halach, roślina. W tradycji górali ma ona wyjątkowe właściwości zdrowotne, a nawet magiczne - jak nazwa wskazuje, wierzono, że jej moc jest silniejsza dziewięciokrotnie od pozostałych ziół. Właśnie dlatego zdobiła góralskie chaty i stroje, teraz zdobi również koszulki zawodników Podbeskidzia. Będzie wzmacniała ich dziewięcioma siłami, wypisanymi na dolnym obszyciu, którymi zespół ma się charakteryzować w nadchodzących rozgrywkach: ambicją, odwagą, współpracą, jakością, charakterem, jednością, szacunkiem, odpowiedzialnością oraz dyscypliną - informuje klub Podbeskidzie Bielsko-Biała.

TSP zaprezentowało wzór koszulek na nowy sezon - 22.07.2021 · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


- Oprócz dziewięćsiłu, rozplatającego swe liście spod herbu, wzdłuż boku koszulki znalazło się graficzne odwzorowanie kształtów granic administracyjnych powiatów: bielskiego, żywieckiego, cieszyńskiego i miasta Bielska-Białej - czym nawiązuje do hasła przewodniego: "Podbeskidzie klubem całego regionu". Jest to koszulka według koncepcji i projektu działu marketingu i komunikacji TS Podbeskidzie we współpracy z firmą Masita, która od ośmiu lat zapewnia Góralom stroje meczowe i treningowe i po raz kolejny przygotowała indywidualny wzór koszulki - dodaje TSP.

TSP zaprezentowało wzór koszulek na nowy sezon - 22.07.2021
TSP zaprezentowało wzór koszulek na nowy sezon - 22.07.2021 · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


Zaprojektowano cztery wersje kolorystyczne. Dwie dla zawodników z pola: podstawową białą, oraz zestaw wyjazdowy w elektryzującej czarno-granatowej kolorystyce, oraz dwie dla bramkarzy: żółtą i zieloną - khaki.

mp / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj