• 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1381

[FOTO] Zawodnicy bielskiego klubu Atemi walczyli na "dwóch frontach"

W minioną sobotę i niedzielę, zawodniczki i zawodnicy bielskiego klubu Atemi rywalizowali w turniejach zaliczanych do rankingu Młodzieżowej Ligii Światowej - Karate 1 Youth League Limassol (Cypr, 716 zawodniczek i zawodników, 483 kluby z 37 państw) i rankingu Polskiej Unii Karate - Central Poland Open Grand Prix Karate w Pleszewie (512 zawodniczek i zawodników, 63 kluby).

[FOTO] Zawodnicy bielskiego klubu Atemi walczyli na "dwóch frontach" - 5-6.06.2021 · fot. Atemi Bielsko-Biała

Znakomicie zaprezentowała się Eva Criou w cypryjskim Limassol, która wywalczyła srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne juniorek w kategorii wagowej (-59kg), przegrywając jedynie walkę finałową z zawodniczką gospodarzy Reveccą Economidou.

Eva Criou zawodniczka Atemi, na co dzień mieszka i trenuje w podparyskim klubie Karate Villeneuve La Garenne Shotokan a trenerami są: Karim Boussouira i Rida Bel-Iahsen. Również znakomicie wystąpiła w pleszewskim turnieju Anna Kowalska, która wygrała konkurencję kata indywidualne młodzieżowców.Miłą niespodziankę zrobiła dwunastoletnia Aleksandra Toś zdobywając srebrny medal w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych.

Brązowe medale Central Poland Open Grand Prix Karate zdobyli: Wiktoria Toś i Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych oraz Joanna Janota i Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne juniorek.