Reklama

Sport

  • 26 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1889

Rafał Haratyk z DAAS Berserkers Team wygrywa na Białorusi

Michał Sobiech oraz Adrian Dudek to nie jedyni zawodnicy klubu DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała, którzy stoczyli walki w miniony weekend. W piątek, 23 kwietnia swoją walkę w ramach ACA 122 stoczył również Rafał Haratyk. Zawody odbyły się na Białorusi.

Rafał Haratyk z DAAS Berserkers Team wygrywa na Białorusi
Rafał Haratyk z DAAS Berserkers Team wygrywa na Białorusi · fot. facebook.com/RafalHaratyk


Walka Rafała Haratyka z Piotrem Strusem z klubu WCA Fight Team odbyła się w ramach ACA 122 w Mińsku. 33-latek z Ochab, który reprezentuje barwy DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała, wygrał starcie ze Strusem - czterech sędziów punktowało 29-28, zaś jeden 30-27 - wszyscy na korzyść Rafała Haratyka.

Loading...


- Duże podziękowania dla Piotr Strus za walkę, warunki postawił mocne, nie było łatwo, ale cieszę się, że wygrałem właśnie na punkty, gdzie nikt w tej płaszczyźnie nie widział mojego zwycięstwa. Dziękuję mojej rodzinie i wszystkim bliskim za wsparcie, teraz czas na spędzenie więcej czasu w domu zamiast na sali treningowej. Dziękuje całemu DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała na czele z trenerem Coach Damian Herczyk , to jest nasz wspólny sukces, jedna z najlepszych organizacji świata a tu taki zwykły chłopok z Ochab, strażak z Ustronia, walczy i wygrywa - skomentował walkę Rafał Haratyk w mediach społecznościowych.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.