Sport

  • 15 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2921

[FOTO] Sukcesy zawodników bielskiej drużyny MTB podczas Pucharu Polski

W miniony weekend ekipa RK Exclusive Doors, której główna siedziba mieści się w Bielsku-Białej, zameldowała się w komplecie na Wyścigu o Perłę Polskich Uzdrowisk w Krynicy Zdrój, który jednocześnie inaugurował Puchar Polski MTB XCO. Zawodnicy bielskiego teamu wystartowali z różnym efektem.

Sukcesy zawodników bielskiej drużyny MTB podczas Pucharu Polski - 10-11.04.2021 · fot. WiktorBubniak.pl / Klub Kolarski Agnieszka Skalniak


Czterech zawodników bielskiej drużyny zameldowało się na podiach w swoich kategoriach: Bogdan Czarnota był 1. w kat. Masters II, Ksawier Garner był 3. w kat. Junior Młodszy, Kasia Praszczałek 2. w kat. Juniorka, a Krzysztof Klimek zwyciężył w kat. junior. Pozostali zawodnicy RK Exclusive Doors - Beniamin Dąbrowski, Tatiana Gromada, Maksymilian Wiśniowski, Milena Drelak, Aleksandra Podgórska oraz Zuzanna Krzystała zajęli odpowiednio 9., 6., 8., 5., 6. oraz 8. miejsce w swoich kategoriach.

Loading...


- Jako manager jestem zadowolona z indywidualnych wyników zawodników, dzięki którym zajmujemy 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski MTB XCO. Każdy dał z siebie wszystko, na co w tym dniu było go stać. Dla kilku osób był to pierwszy start w tym sezonie, dla wszystkich to dopiero początek, wiele przed nami. Teraz wyciągniemy wnioski, cierpliwie pracujemy, świętujemy zwycięstwa, a porażkę przekujemy w sukces. Chapeau bas dla organizatorów - świetnie wykorzystali naturalny potencjał terenu i zapewne “stanęli na głowie”, aby zawody się odbyły - powiedziała Zuzanna Krzystała, trenerka i menadżer RK Exclusive Doors w rozmowie z portalem mtb-xc.pl.

mp / bielsko.info

źródło: mtb-xc.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.