bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 11 lutego 2021
  • 12 lutego 2021
  • wyświetleń: 2774

Basen Troclik i lodowisko w Parku Słowackiego od piątku otwarte!

W związku z luzowaniem pandemicznych obostrzeń od 12 lutego Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwiera pływalnię Troclik i lodowisko sezonowe na boisku Orlik w Parku Słowackiego. 80 - tyle osób jednocześnie może przebywać na obu obiektach.

lodowisko, BBOSiR
Lodowisko znów otwarte od 12 lutego! · fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB


Na pływalnię będzie mogło wejść maksymalnie 80 osób - tyle jednocześnie może przebywać w nieckach basenowych. Od 12 lutego czynne będą również sauny. Godziny otwarcia obiektu to 6.00-22.00.

Pływalnia będzie działała w ścisłym reżimie sanitarnym. Oznacza to, że korzystające z Troclika osoby muszą przy wejściu zdezynfekować dłonie, a na terenie obiektu - od wejścia aż po szatnię poruszać się w maseczkach na twarzy.

Z lodowiska w Parku Słowackiego również jednocześnie będzie mogło skorzystać 80 osób. Na terenie lodowiska, także w trakcie jazdy, będą obowiązywały maseczki, a przy wejściu i wyjściu należy zdezynfekować ręce. Do dyspozycji łyżwiarzy będzie wypożyczalnia sprzętu. Lodowisko jest czynne w godzinach 10.00-21.45.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.