bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 15 listopada 2020
  • 6 marca 2021
  • wyświetleń: 11777

Trwa festiwal SnowFest 2021 - w tym roku zabawa on-line!

Za nami:

Ósma edycja SnowFest została przełożona na termin 4-5 marca 2022, w tym roku natomiast organizatorzy proponują zabawę on-line! Będzie nie tylko muzyka, ale i akrobatyczne pokazy najlepszych zimowych sportowców w kraju! W dniach 5 - 6 marca zapraszamy wszystkich przed ekrany na imprezę prosto ze stolicy polskiej zimy - Szczyrku - perły Beskidu Śląskiego! Jaki jest program imprezy?

snowfest online


W dniach 5-6 marca odbędzie się SnowFest Online. Będzie mnóstwo atrakcji, które pozwolą nam wszystkim przypomnieć i poczuć wyjątkowy klimat SnowFestu. Niestety w tym roku fizyczne spotkanie w Szczyrku podczas największego święta muzyki i sportów zimowych z powodu pandemii jest niemożliwe.

- Nie wyobrażamy sobie jednak sytuacji, abyśmy pozostawili SnowFest-ową rodzinę z pustymi rękoma, dlatego też z radością pragniemy ogłosić, iż SnowFest Festival Powered By Tauron 2021 odbędzie się, ale w formie online - mówią organizatorzy.

Program SnowFest On-linePierwszego dnia szykuje się SnowFest Flashback, czyli powrót do najwspanialszych momentów naszych corocznych spotkań, w których nie mogło zabraknąć miejsca na pamiętane i głośne koncerty z archiwów. Będziecie mogli podziwiać także najlepsze i najbardziej zmyślne triki, serwowane podczas sportowych zawodów SnowFest Games. Obejrzycie nie tylko muzykę i sport, ale także wywiady i interesujące rozmowy z artystami, sportowcami oraz dużo materiału od tzw. kuchni.Drugiego dnia w ramach SnowFest Sessions scena będzie należeć do uznanych artystów, Dj-ów i reprezentantów różnych gatunków oraz osób związanych z festiwalem. Specjalnie ze Szczyrku wystąpią dla Was Gooral, Novika & Mr. Lex, Last Robots, DJ Noz, Ros, Ginee i iRobot.

Każdy z występów odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji i tym samym poza wartością artystyczną dostarczą Wam także estetycznych wrażeń za sprawą piękna Beskidów Śląskich oraz wyjątkowości miasta Szczyrk. Poczujcie festiwalowe emocje bez wychodzenia z domu!

Ósma stacjonarna edycja została przełożona na termin 4-5 marca 2022 roku. Organizatorzy pracują nad tym, aby wszyscy dotychczas ogłoszeni artyści wystąpili za rok! Tymczasem zachęcają do zatrzymania już zakupionego karnetu, ponieważ będzie on ważny dla edycji 2022 a sprzedaż biletów będziemy kontynuować od puli Late Regular [250 zł]. Ponadto, dla każdego, kto zdecyduje się zatrzymać zakupiony karnet, będzie prezent do odbioru na festiwalu w 2022 r. Jeśli ktoś zdecyduje się jednak na zwrot biletu, to w tym celu należy skontaktować się z bileterią, w ktorej został on zakupiony (Going / EMPiK).

Zachęcamy do regularnego śledzenia kanałów w mediach społecznościowych, a także strony internetowej, gdzie na bieżąco organizatorzy informują o nowych aktywnościach, wydarzeniach!

Zapraszamy na:

ar / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.