bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 1 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 4210

Nowy tor motocrossowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W sobotę, 4 sierpnia, Rafał Sonik będzie gościem specjalnym ceremonii otwarcia nowego toru motocrossowego w Cieszynie.

Rafał sonik
Rafał Sonik będzie gościem specjalnym ceremonii otwarcia nowego toru motocrossowego w Cieszynie


Cieszyński Klub Motorowy oraz miasto Cieszyn i Polski Związek Motorowy liczą, że będzie on stolicą polskiego i europejskiego motocrossu.

Podczas imprezy otwarcia, która rozpocznie się o godz. 12.00, zostaną rozegrane dwa pokazowe wyścigi - quadów i specjalistów od motocrossu.

Gościem specjalnym imprezy będzie Rafał Sonik - wielokrotny Mistrz Polski w enduro, motocrossie i konkurencji quadów, zdobywca Pucharu Świata, pierwszy Polak, który uplasował się na podium Rajdu Dakar - w 2009 wywalczył 3 miejsce w konkurencji quadów.

Widzowie będą też podziwiać Michała Szustera - czołowego europejskiego zawodnika w rajdach enduro i motocrossie, mistrza Europy 2009, wielokrotnego Mistrz Polski. Z kibicami spotka się także Józef Cabała - kolejny uczestnik Rajdu Dakar.

Fanów sportów motorowych zachwyci zapewne widowiskowe Destruction Derby. Emocjom sportowym będą towarzyszyć prezentacje sprzętu, konkursy dla publiczności, pokazy skaterów na skateparku wchodzącym w skład kompleksu. Całość poprowadzi dziennikarz sportowy i znawca tematyki motoryzacyjnej Andrzej Borowczyk.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.