bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 27 lipca 2012
  • wyświetleń: 3439

Podbeskidzie: są nowe koszulki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Podczas konferencji prasowej w hotelu Vienna oficjalnie zaprezentowano dwie koszulki meczowe na najbliższy sezon, w których występować będą piłkarze Podbeskidzia.

Podbeskidzie
Oficjalna koszulka meczowa już jest! · fot. K. Dzierżawa / tspodbeskidzie.pl


Klub TS Podbeskidzie S.A. podpisał umowę na najbliższy sezon z ogólnopolską siecią salonów piłkarskich VITA-SPORT, która jest dystrybutorem marki Adidas. I właśnie w strojach tej marki, w dwóch wersjach kolorystycznych, będą występować w sezonie 2012/2013 T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Podbeskidzia.

Koszulka w białej kolorystyce przeznaczona jest na spotkania Górali w roli gospodarza, niebieska natomiast na mecze wyjazdowe. Na przodzie koszulek widnieją loga dwóch sponsorów głównych - nowe firmy Murapol S.A. oraz spółki Aqua, a także logo T-Mobile Ekstraklasy, herb klubu i znacznik marki Adidas. Na rękawku umieszczono logo Pośrednictwa Finansowego „Kredyty-Chwilówki” Sp. z o.o oraz rozgrywek.

Tył zdobią z kolei numery zawodników wraz z nazwiskami oraz logo partnera strategicznego miasta Bielsko-Biała.

new / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj