bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 7 września 2020
  • wyświetleń: 1354

Zawodnicy BKB SET Mistrzami Polski w badmintonie

Historyczny sukces odnieśli zawodnicy Beskidzkiego Klubu Badmintona SET z Mazańcowic zdobywając aż trzy złote medale na najważniejszej imprezie w roku w kategorii Młodzika.

Zawodnicy BKB SET Mistrzami Polski w Badmintonie · fot. Paweł Święs Fotografia/ UKS Unia Bieruń


Podczas rozgrywanych w dniach 4-6.09.2020 w Bieruniu Mistrzostw Polski Młodzików w Badmintonie zwycięstwo odnieśli: Julia Piwowar w grze pojedynczej dziewcząt, Julia wraz z Anną Czuchrą (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej dziewcząt oraz Michał Szczypka i Jacob Toczek w grze podwójnej chłopców.
"Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tak emocjonującym wydarzeniu i doprowadzić po kilku latach ciężkiej pracy moich wychowanków Julię, Jacoba i Michała do Mistrzostwa Polski. Były to dla nas lata wielu wyrzeczeń, poświęceń i ciężkiej pracy, ale dla takich sukcesów warto było!" - komentuje zwycięstwa trener Bartosz Pietryja.

Są to pierwsze złote medale dla Beskidzkiego Klubu Badmintona SET, mamy ogromną nadzieję, że z każdym kolejnym rokiem adeptów tego sportu będzie przybywać i medali będzie coraz więcej.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.