bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 lipca 2012
  • wyświetleń: 4081

Medale niepełnosprawnych kolarzy

W rozegranych od piątku do niedzieli w Andrychowie i okolicach mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych EDF TOUR 2012, zawodnicy Beskidzkiego Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego zdobyli pięć medali.

Medale niepełnosprawnych kolarzy, rower
Medale niepełnosprawnych kolarzy · fot. UM Bielsko-Biała


W wyścigu ze startu wspólnego w kategorii Handbike - Grupa H2, na mecie w Wieprzu najszybszy okazał się Rafał Szumiec, wyprzedzając Igora Sikorskiego. Ta dwójka stanęła na podium także w Rzykach po jeździe indywidualnej na czas w konkurencji Handbike - Grupa H2. Drugi wicemistrzowski tytuł wywalczył Igor Sikorski, a Rafał Szumiec zdobył trzecie miejsce.

Do medalowej kolekcji swój brąz dorzucił Ludwik Odrzywołek, który w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii rowery klasyczne - Grupy C4 i C5 finiszował jako trzeci. Ponadto zawodnicy bielskiego klubu błyszczeli w rozegranym w Andrychowie w sobotę kryterium ulicznym, które było wyścigiem integracyjnym.

W kategorii Handbike - Grupa H2 wygrał Rafał Szumiec, wyprzedzając Igora Sikorskiego, a w kategorii Handbike - Grupa H3 Zbigniew Baran zajął trzecie miejsce. Najlepszy okazał się także Ludwik Odrzywołek w kategorii rowery klasyczne - Grupy od C1 do C5.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.