bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 13 lipca 2012
  • wyświetleń: 3118

Damian Szczęsny nowym Góralem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Podbeskidzie doznało kolejnego wzmocnienia przed nadchodzącym sezonem. Nowym Góralem został Damian Szczęsny, który od początku okresu przygotowań przebywał z bielskim zespołem.

Reklama

Damian Szczęsny, Podbeskidzie
Damian Szczęsny nowym Góralem · fot. M. Nikiel / tspodbeskidzie.pl


Zanotował bardzo udany sezon, korzystnie prezentował się również na treningach i w meczach kontrolnych Podbeskidzia. Damian Szczęsny, 26-letni napastnik, nadchodzący sezon spędzi w bielskim klubie! Informację pojawiającą się często w przekazach medialnych możemy już oficjalnie potwierdzić. Zawodnik został wypożyczony z GKS-u Tychy na cały sezon z zawartą w umowie opcją pierwokupu. - Już nie mogę doczekać się meczów w ekstraklasie w nowym sezonie. Chciałbym pomóc Podbeskidziu i dać z siebie to, co najlepsze - powiedział nam zawodnik.

Nowy skrzydłowy Podbeskidzia w swojej karierze piłkarskiej występował już w kilku klubach. Zanim trafił do II-ligowego GKS-u, reprezentował barwy MRKS-u Czechowice-Dziedzice, Pniówka Pawłowice Śląskie, Gawinu Królewska Wola, Koszarawy Żywiec i GKS Bełchatów (z kilkuminutowym epizodem w ekstraklasie w sezonie 2005/2006), a przygodę z futbolem rozpoczynał w Beskidzie Skoczów.
Damian Szczęsny, ofensywny piłkarzy mierzący 172 cm wzrostu, wystąpił już w kilku test-meczach Górali w ostatnich dniach. W rywalizacji z zespołem „młodego” Podbeskidzia zdobył dwa gole, asystował także przy jednym z trafień bielszczan w sparingu z MSK Żylina.

new / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj