bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 30 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1757

Podbeskidzie: wyrób kartę kibica!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Już ponad 12 tysięcy osób wyrobiło Kartę Kibica TS Podbeskidzie S.A. To dokument niezbędny, by wejść na mecze Górali w roli gospodarza - przypomina klub.

System Sprzedaży Internetowej wprowadzony przez nasz klub otworzył przed sympatykami Podbeskidzia nową możliwość w postaci zamawiania Kart Kibica drogą internetową. By otrzymać Kartę Kibica, z którą wiąże się jednorazowy koszt wynoszący 5 złotych, należy złożyć wniosek wraz z załączonym zdjęciem odpowiedniej jakości.

Taka sama procedura obowiązuje w Biurze Obsługi Kibica w siedzibie klubu, które w tym tygodniu czynne jest każdego dnia w godzinach od 10.00 do 15.00. Przypominamy dodatkowo tym osobom, które jeszcze nie odebrały zamówionych Kart Kibica, iż są one dostępne w siedzibie klubu przy ulicy Rychlińskiego 21.

Warto nadmienić, że Karta Kibica jest dokumentem niezbędnym do zakupu biletu bądź karnetu na mecze Podbeskidzia w Bielsku-Białej. Ponadto spełnia funkcję karty rabatowej w punktach partnerskich TS Podbeskidzie S.A.

Wszelkie informacje dotyczące Kart Kibica oraz potrzebne dokumenty znajdują się na stronie internetowej tspodbeskidzie.pl.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj