bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 942

Skromne fetowanie mistrzostwa Polski futsalowców Rekordu

O hucznym fetowaniu mowy być nie mogło, bo czas ku temu niestosowny, natomiast było to bardzo miłe i sympatyczne spotkanie.

bts
Przekazanie patery za mistrzostwo Polski · fot. BTS Bielsko-Biała


Aktualni mistrzowie Polski w futsalu swój najświeższy sukces świętowali w m.in. w obecności prezydenta Bielska-Białej - Jarosława Klimaszewskiego oraz Henryka Kuli, prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej i członka zarządu PZPN. Obaj panowie bardzo miłymi słowami, gratulacjami oraz okolicznościowymi listami i upominkami uhonorowali futsalowych mistrzów kraju w sezonie 2019/20.

Posezonowego podsumowania dokonał w swoim wystąpieniu prezes naszego klubu - Janusz Szymura, niejako przy okazji prezentując w krótkiej, filmowej wizualizacji projekt hali, która jest przedmiotem marzeń, czy wręcz potrzebą biało-zielonych oraz licznego grona ich sympatyków. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmowego skrótu ze spotkania, w którym role główne przypadły „rekordzistom” - złotym medalistom MP.

mp / bielsko.info, źródło: Rekord Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.