bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 15 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3040

Górale wyjadą na obóz do Warki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Na przełomie lipca i sierpnia piłkarzy Podbeskidzia czeka jedyne zgrupowanie w okresie przygotowawczym do sezonu 2012/2013. Górale spędzą intensywny tydzień treningowy w nowoczesnym ośrodku „Sielanka nad Pilicą” w Warce, gdzie w trakcie mistrzostw Europy przebywa reprezentacja Chorwacji.

Warka, obóz, boisko
Górale wyjadą na obóz do "Sielanki nad Pilicą". · fot. www.sielanka.pl


Znakomita infrastruktura sportowa z niezbędnym zapleczem odnowy biologicznej, dwie profesjonalne płyty piłkarskie, w tym boisko główne o wymiarach 105x68 z naturalną trawą, świetne warunki pobytowe w połączeniu z malowniczą lokalizacją ośrodka - w takim komforcie będą przygotowywać się do jesiennych rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Podbeskidzia. Zgrupowanie zaplanowano w terminie od 27 lipca do soboty 4 sierpnia.

Górale rozpoczną obóz sparingową potyczką w... Krakowie w piątek 27 lipca, gdy w drodze do Warki zmierzą się z I-ligową Cracovią. Kolejny test-mecz zaplanowany jest na poniedziałek 30 lipca, a rywalem będzie izraelski Hapoel Hajfa. Dwa dni później formę bielszczan sprawdzi II-ligowa Pogoń Siedlce. Zakończeniem zgrupowania będzie sparing 4 sierpnia, po którym Górale opuszczą gościnny ośrodek.

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj