bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2028

Bielski Bieg Fiata wystartuje jesienią

Organizator 28. Biegu Fiata - zaplanowanego na 31 maja 2020 roku - poinformował o przeniesieniu imprezy na jesień.

26. Bieg Fiata - 27.05.2018
26. Bieg Fiata - 27.05.2018 · fot. bielsko.info


Komunikat organizatorów Biegu Fiata

Drogie biegaczki i biegacze,
w związku z trwającym stanem pandemii jesteśmy zmuszeni do przełożenia zaplanowanego na 31 maja 2020 roku 28. Biegu Fiata na jesień (wrzesień lub październik). Nowy termin biegu podamy na stronie www.biegfiata.pl.

Data będzie uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Zostanie ustalona i skoordynowana z kalendarzem biegów oraz innymi wydarzeniami organizowanymi w Bielsku-Białej. Chcemy utrzymać klasyfikację Pucharu Euroregionu Beskidy w biegach ulicznych wspólnie z przełożonym na jesień 12. Cieszyńskim Biegiem Fortuna oraz 21. PKO Półmaratonem dookoła Jeziora Żywieckiego przeniesionym na 8 listopada 2020 r.

Wszyscy, którzy dokonali opłaty wpisowej i mają nadane numery startowe - zachowują je na jesienną edycję, zachowują je na przyszłoroczną edycję, mogą przepisać numer na inną osobę, mogą wystąpić o zwrot opłaty wpisowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości /imię, nazwisko, nr startowy/ na adres: biuro@asir.pl. Zachęcamy jednak do pozostawienia swoich numerów startowych, dzięki czemu nie będzie konieczności ponownej rejestracji oraz zostanie zagwarantowane utrzymanie wysokości opłaty w przypadku jej wzrostu. Zmniejszy to też problem poniesionych dotychczas wydatków na organizację biegu. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju. Oczekujemy na starcie 28. Biegu Fiata
.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.