bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 13 czerwca 2012
  • 17 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1632

Tańsze bilety na Podbeskidzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Podbeskidzie Bielsko-Biała przygotowuje cennik biletów na najbliższy sezon piłkarski. Choć klub nie podaje jeszcze oficjalnego cennika, to już zdradza, że wejściówki na poszczególne spotkania będą tańsze.

Stadion Miejski w Bielsku-Białej
Stadion Miejski w Bielsku-Białej · fot. ab / bielsko.info


Wejściówki po najniższej cenie będzie można zakupić w pierwszym dniu przedsprzedaży stacjonarnej w klubowych kasach, jak i przez cały czas trwania dystrybucji w Systemie Sprzedaży Internetowej. W kolejnych dniach, włącznie z meczowym, bilety nabywane w siedzibie klubu będą droższe - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Także w nowym sezonie T-Mobile Ekstraklasy zachowany zostanie podział na mecze I i II kategorii, w zależności od przeciwnika piłkarzy Podbeskidzia.

Z otwartej sprzedaży biletów wyłączona zostanie trybuna za bramką, specjalne ceny wejściówek przygotowano dla zorganizowanych grup szkolnych, osób powyżej 55. roku życia oraz kobiet. Rzecz jasna nie zabraknie zniżek dla uczniów i studentów oraz osób niepełnosprawnych.

Uwaga! Sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013 rozpocznie się w poniedziałek 9 lipca. Karnety będzie można nabyć zarówno w siedzibie klubu przy ulicy Rychlińskiego 21, jak i poprzez System Sprzedaży Internetowej.

new / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj