Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 20 marca 2020
  • wyświetleń: 1111

PZPN: wszystkie mecze odwołane do 26 kwietnia

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował dzisiaj, że wszystkie mecze Fortuna I ligi oraz niższych klas rozgrywkowych zostają odwołane do 26 kwietnia.

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.


W związku z decyzją PZPN w najbliższym czasie nie odbędą się mecze Podbeskidzia Bielsko-Biała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, Miedzią Legnica, Puszczą Niepołomice, GKS Tychy, Stomilem Olsztyn oraz GKS Bełchatów. TSP najbliższy mecz rozegra 2 maja z Radomiakiem Radom.

Swoich meczów nie rozegra również w marcu i kwietniu bialska Stal. Mecze BKS z Pasjonatem Dankowice, LKS Rudołtowice Ćwiklice, KS Bestwinka, LKS Studzienice, LKS Sokół Wola oraz KS Piast Bieruń również zostały odwołane. Najbliższy mecz BKS Bielsko-Biała rozegra 2 maja z LKS Ogrodnik Tychy.

mp / bielsko.info, źródło: Polski Związek Piłki Nożnej

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.