bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 1839

BKS Bielsko-Biała. Grupy młodzieżowe trenują "domowo"

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem zawieszone zostały treningi wszystkich grup młodzieżowych. Nie oznacza to jednak dla młodych zawodników, iż mają "wolne". Z trenerem juniorów BKS Stal, Jarosławem Kubackim o przygotowaniach jego podopiecznych porozmawiali dziennikarze strony internetowej klubu.

- Nie ma ukrywać, obecna sytuacja powoduje pewien dyskomfort z powodu, że nie możemy trenować. Ale nie poddajemy się! Chłopcy dostali indywidualne rozpiski z ćwiczeniami w domu oraz na zewnątrz. Przygotowujemy się więc do sezonu "domowo". Liczę na rzetelność moich zawodników, powagę sytuacji i odpowiedzialność, gdyż robią to przede wszystkim dla siebie - mówi Kubacki.

Trener BKS dotychczasowy okres przygotowawczy ocenia bardzo pozytywnie. - Do momentu zawieszenia treningów wszystko szło ku dobremu. Zawodnicy podczas zimy zrobili postęp i fajnie to zaczęło funkcjonować. Wyniki sparingów również mogą satysfakcjonować. Przegraliśmy dwa mecze kontrolne, ale w pozostałych nasza gra mogła cieszyć oko. Najlepiej oceniam potyczkę z juniorami młodszymi Podbeskidzia. Pokazaliśmy, że potrafimy stawić czoła teoretycznie silniejszemu rywalowi - stwierdza trener.

mp / bielsko.info, źródło: bksbielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.