bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 6 czerwca 2012
  • wyświetleń: 5090

Sukcesy młodych akrobatów

Otwarte Mistrzostwa Śląska klasy III i klasy młodzieżowej w akrobatyce sportowej potwierdziły, że w Bielsku-Białej nie brakuje utalentowanej młodzieży.

Akrobatyka sportowa
Akrobatyka sportowa · fot. UM Bielsko-Biała


Akrobaci KS Start w zabrzańskiej hali zdecydowanie wygrali klasyfikację klubową, zostawiając w pobitym polu zespoły z województw śląskiego i małopolskiego.

Mistrzowskie tytuły zdobyli: Julia Kostka i Julia Góra w dwójkach dziewcząt w klasie młodzieżowej, Maciej Brunowski i Jakub Chrobak w dwójkach chłopców w klasie młodzieżowej, Maciej Brunowski, Jakub Chrobak, Krystian Rycak i Dominik Rycak w czwórkach chłopców w klasie młodzieżowej, Oliwier Skrudlik w skokach chłopców oraz Patrycja Czerwińska i Magdalena Fuchs w dwójkach dziewcząt w klasie III, Grzegorz Laszczak i Tomasz Gałka w dwójkach chłopców w klasie III i Bartłomiej Hałat, Miłosz Szmytkowski, Grzegorz Laszczak i Tomasz Gałka w czwórkach chłopców w klasie III.

W skokach akrobatycznych chłopców nasi zawodnicy zdominowali rywalizację i w czwórkę zostawili w pokonanym polu wszystkich rywali - mówi trenerka Anetta Nosowicz. - Oliwier Skrudlik wygrał przed Krystianem i Dominikiem Rycakami oraz Jakubem Chrobakiem. Ogromnie cieszy także forma dwójki Patrycja Czerwińska i Magdalena Fuchs, które za swój występ otrzymały notę 9,8 na 10 punktów możliwych do zdobycia.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.