bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 8 marca 2020
  • wyświetleń: 2226

Siatkarze BBTS zwycięsko zakończyli rundę zasadniczą

Wyjazdowym meczem 25. kolejki KRISPOL 1. ligi w Głogowie bielscy siatkarze zakończyli rundę zasadniczą. Bielszczanie w dobrym stylu i bez problemów pokonali drużynę SPS-u Chrobry Głogów. Najlepszym graczem meczu wybrano środkowego BBTS, Bartosza Cedzyńskiego.

BBTS
Mecz 25. kolejki 1. ligi: BBTS - SPS Chrobry Głogów - 07.03.2020 · fot. krispol1liga.pl


Po czwartkowej porażce z ZAKSĄ Strzelce Opolskie, bielszczanie udali się do Głogowa, gdzie w sobotni wieczór rozegrali ostatni mecz rundy zasadniczej. Podopieczni Harrego Brokkinga nie mieli problemów z pokonaniem rywali, którzy stracili już szanse na utrzymanie na zapleczu Plusligi. Przewaga bielszczan uwidoczniła się zwłaszcza w rywalizacji na siatce - BBTS postawił aż 17 punktowych bloków. Miejscowi zablokowali przyjezdnych tylko jeden raz, kiedy to w sytuacyjnej piłce powstrzymany został Bartosz Cedzyński.

Bielszczanie dopisali trzy punkty do ligowej tabeli i wrócili na drugie miejsce. Znajdujący się obecnie na trzecim placu LUK Politechnika Lublin ma jednak jeden mecz mniej i zaledwie punkt straty do BBTS. W ostatnim meczu rundy zasadniczej lublinianie podejmą na własnym terenie Lechię Tomaszów Mazowiecki i jeśli wygrają to starcie to strącą bielszczan z pozycji wicelidera.

Loading...


SPS Chrobry Głogów - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 22:25, 21:25)

Skład BBTS: Macionczyk (2), Kapelus (7), Hunek (8), Krikun (8), Makowski (5), Cedzyński (11) oraz Marek (libero) Żuk (5), Frąc (4), Popik (1).

ar / bielsko.info, źródło: bbtsbielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.