Sport
- 18 lutego 2020
- wyświetleń: 5464
Bielska tenisistka podwójną mistrzynią Polski!
Materiał partnera:
W Puszczykowie, na terenie akademii tenisowej Angie Kerber, zakończyły się nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski w tenisie Krasnalek do lat 10. W zawodach nie miała sobie równych wychowanka BKT Advantage Patrycja Faber, która w turnieju nie straciła nawet seta.
W finale pokonała Antoninę Snochowska 7/6, 6/0. Patrycja zwyciężyła również w turnieju gry podwójnej w parze z Polą Zawislanską. To życiowy sukces tej młodej, świetnie zapowiadającej się zawodniczki.
Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała
43-346 Bielsko-Białaul. Ceramiczna 20
tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154
Advantage
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj
Gorący tematPrzeszła do historii! Maja Chwalińska wicemistrzynią French Open - Rolanda Garrosa!
[FOTO] Razem kibicowaliśmy Mai Chwalińskiej na bielskim Rynku
Materiał partneraKatarzyna Kawa triumfuje w Chinach!
Materiał partneraMaja Chwalińska triumfuje w Oeiras i pnie się w rankingu WTA!
Gorący tematPrzy Ceramicznej powstaje wyjątkowe miejsce. Ruszyły prace przy dawnym dworze Rosta
Materiał partneraZapraszamy na testy sprawnościowe dla młodych talentów tenisowych!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










