bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 14 maja 2012
  • wyświetleń: 2221

7 medali bielskich lekkoatletów

Zawodnicy KS Sprint startujący w sobotę i niedzielę Częstochowie w Mistrzostwach Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów zdobyli 7 medali. Po złoto sięgnęła sztafeta juniorów 4x100 metrów w składzie Mikołaj Tarnawa, Piotr Mitka, Maksymilan Kołodziejczyk, Bartłomiej Skowronek z wynikiem 45,23.

Srebro wywalczyła sztafeta juniorek młodszych 4x100 metrów w zestawieniu: Magdalena Pastuszka, Jolanta Chudzińska, Aleksandra Greń, Natalia Woźniak z rezultatem 53,42 oraz Marcin Linchard w trójskoku juniorów skacząc na odległość 11,73 m.

O brąz klubową kolekcję wzbogacili: Sebastian Worek w trójskoku juniorów z wynikiem 11,53 m, Szymona Bakalarski w skoku w dal juniorów młodszych z rezultatem 6,16 m, Magdalena Bistyga w skoku w dal juniorek młodszych z odległością 4,57 m i Aleksandra Pleśniak w skoku w dal juniorek z wynikiem 4,85 m.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.