Sport
- 8 maja 2012
- wyświetleń: 2009
Medal bielskiego karateki
Krzysztof Górecki, 10-latek z Bielskiego Klubu Karate Kyokushin zajął 3. miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Mistrzostwo Czech.
Bielski klub reprezentowało w sumie 6 zawodników. 10-latek wywalczył trzeci stopień podium w kumite, walkach. Jego koledzy z klubu: Wojtek Gajda i Dawid Andrzejewski zajęli czwarte miejsca. W zawodach brało udział ok. 180 zawodników z: Serbii, Węgier, Słowacji, Czech, Ukrainy, Słowacji, Austrii, Niemiec i Polski.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




