Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 11 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1301

Julia Piwowar z BKB SET brązową medalistką Mistrzostw Polski

Zawodniczka Beskidzkiego Klubu Badmintona SET z Mazańcowic, Julia Piwowar, wywalczyła brązowy medal w grze pojedynczej Młodziczek podczas Mistrzostw Polski w Badmintonie, jakie rozgrywane były w Mysłowicach w dniach 7-9.06.2019.

Julia Piwowar z BKB SET brązową medalistką Mistrzostw Polski w Badmintonie · fot. BKB SET


W pierwszej rundzie Julia pokonała zawodniczkę z AZSUŚ Katowice Zuzannę Jarosz 21:12; 13:21; 21:7. W drugiej rundzie nie dała szans przeciwniczce z SKB Suwałki Natalii Lenczewskiej wygrywając 21:11; 21:16. W ćwierćfinale Julia zwyciężyła imienniczkę z Hubala Białystok Julię Stankiewicz 21:18; 21:19. W półfinale dopiero napotkała opór późniejszej złotej medalistki Dominiki Gajdy z Kędzierzyna-Koźla. - Brązowy medal bardzo cieszy, ale niedosyt zawsze pozostanie - podsumowuje trener Bartosz Pietryja.

W turnieju brali udział także Jacob Toczek i Michał Szczypka, którzy po bardzo zaciętej walce musieli uznać wyższość przeciwników i ostatecznie uplasowali swoje rozgrywki zakończyli w ćwierćfinale.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.