bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 31 maja 2019
  • wyświetleń: 1183

Rusza nowy projekt na kortach klubu BKT - Liga tenisa dla każdego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Nowość na kortach najlepszego w Polsce klubu tenisowego - BKT Advantage Bielsko-Biała - całoroczna sparingowa liga tenisowa typu CHALLANGE dla amatorów.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Do ligi może przystąpić każdy. Na chwilę obecną w lidze gra 50 osób o zróżnicowanym poziomie gry. Od osób początkujących po najlepszych amatorów na Podbeskidziu. Projekt skierowany jest nie tylko do osób grających rekreacyjnie w Beskidzkiej Lidze Tenisa i innych ligach w naszym rejonie, ale również dla graczy, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności oraz poczynione postęp, rozgrywając od czasu do czasu mecz czy też sparing.

Do niedzieli, 2 czerwca, osoby dopisywane są wg poziomu gry. Później również można przystąpić do rywalizacji, ale osoby nowe będą dopisywane na koniec listy. Liga zapewnia możliwość podjęcia rywalizacji z osobami o podobnym poziomie gry. System umożliwia wyzwanie przeciwnika 4 miejsca do przodu. Nowi gracze mogą podjąć rywalizację z graczami, którzy są maksymalnie 6 pozycji wyżej.

Można grać w ramach karnetu ligowego. Wtedy koszt kortu otwartego to 12,5 zł za godzinę gry od osoby. Dopłata do komfortowej hali o nawierzchni dywanowej to tylko 10 zł za godzinę od osoby. Duża baza graczy i zróżnicowany poziom. Każdy gracz gra tyle, ile chce. Może zagrać 1 raz w miesiącu, a może grać kilka razy w tygodniu.

Korty otwarte zostały w tym roku zmodernizowane i należą do najlepszych w kraju. Zapisy na www.sportclubrank.pl/lista.php?lista=5323 lub tel. recepcji klubu 792-707-074

Więcej na stronie www.tenisbielsko.pl.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj