Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 22 maja 2018
  • wyświetleń: 2592

[ZDJĘCIA] Kolejne sukcesy karateków z Bielska-Białej

W dniach 19-20 maja w Pleszewie odbyła się 5. edycja Central Poland Open w Karate. Na starcie stanęło 453 zawodników z 64 klubów. Organizatorem zawodów był Pleszewski Klub karate, Urząd Miasta i Gminy Pleszew oraz Starostwo Powiatowe w Pleszewie.

Kolejne sukcesy karateków w Bielska-Białej - 19-20.05.2018 · fot. Atemi Bielsko-Biała


Bielski Klub Karate Atemi reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, którzy w konkurencjach indywidulanych zdobyli 13 medali w tym: 4 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe, co pozwoliło uplasować się bielskim zawodnikom na 5. pozycji w klasyfikacji medalowej.

Złote medale zdobyli: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat, Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat oraz Eliza Gaweł w konkurencjach kata indywidualne młodzieżowców U21 i Seniorek.

Srebrne medale zdobyli: Aleksandra Toś w konkurencjach kata indywidualne dziewcząt do 10 lat i 11-12 lat, Maria Kliś w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat oraz Anna Kowalska w kategorii kata indywidualne młodzieżowców U21.

Brązowe medale zdobyli: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 11-12 lat, Michał Polak w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat oraz Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych i juniorów 16-17 lat.

Zawody odbyły pod patronatem Polskiej Unii Karate. W dniu 19 maja we Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate. Złotą medalistką w konkurencji kata indywidualne kobiet została Eliza Gaweł reprezentująca AWF w Katowicach a jej brat Dawid Gaweł uplasował się na 3. pozycji wśród mężczyzn.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.